Rodopi Advendurun
  Πέμπτη, 24 Απριλίου 2014  17:53
Ελληνικά English
RODOPI ADVENDURUN 2010 - ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ

Αυτή τη στιγμή υπάρχουν 141 Αθλητές στον Πίνακα Εγγραφών
Κατάθεση τιμήματος συμμετοχής από 15 Ιουλίου 2013, στο λογαριασμό 5352-047379-743 της Τράπεζας Πειραιώς
Μέση Ηλικία Αθλητών: 39.7
Bib # Α θ λ η τ ή ς Φ Η Κατ. Εθν. Res Κατοικία Ομάδα/Χορηγός 2009 Κατάσταση
110 15 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Θεμιστοκλής M 27 M
GRE Αθήνα/Ν.Μάκρη Just Run -
Συμμετοχή
- 92 ΑΓΟΡΑΣΤΑΚΗΣ Στέφανος M 30 M
GRE Χανιά -
Έγκριση
44 ΑΛΕΞΙΑΔΗΣ Ιωάννης M 32 M
GRE Κομοτηνή Σπαρτακος Ροδοπης 45
Συμμετοχή
44 20 ΑΛΕΞΙΑΔΗΣ Ιωάννης M 32 M
GRE Κομοτηνή Σπαρτακος Ροδοπης 45
Συμμετοχή
115 75 ΑΛΕΡΤΑΣ Γεώργιος M 36 M
GRE Πύργος -
Συμμετοχή
405 36 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Βασίλης M 41 M40
GRE Ιωάννινα Fifth Element 1
Συμμετοχή
405 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Βασίλης M 41 M40
GRE Ιωάννινα Fifth Element 1
Συμμετοχή
19 14 ΑΝΔΡΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δημήτρης M 41 M40
GRE Αθήνα/Καισαριανή 20
Συμμετοχή
643 ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ Κωνσταντίνος M 41 M40
GRE Καβάλα 2
Συμμετοχή
58 8 ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ Στέργιος M 37 M
GRE Θεσσαλονίκη/Καλοχώρι ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΔΡΟΜΕΑΣ 59
Συμμετοχή
614 ΑΡΣΕΝΗ Κυριακή F 42 W40
GRE Καβάλα ΣΕΒΑΣ -
Συμμετοχή
605 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μιχαήλ M 30 M
GRE Κρυονερι Αττικης -
Συμμετοχή
- 87 ΒΕΝΕΤΙΚΙΔΗΣ Δημήτρης M 54 M50
GRE Θεσσαλονίκη Just Run -
Έγκριση
640 ΒΕΝΕΤΙΚΙΔΗΣ Δημήτρης M 54 M50
GRE Θεσσαλονίκη Just Run -
Συμμετοχή
630 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Νικόλαος M 40 M40
GRE Κομοτηνή Σπάρτακος Ροδόπης -
Συμμετοχή
421 51 ΒΥΖΑΡΕΛΗΣ Απόστολος M 37 M
GRE Θεσσαλονίκη Just Run -
Συμμετοχή
45 77 ΓΕΡΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Ιωάννης M 66 M60
GRE Αθήνα/Ν.Φιλαδέλφεια ΟΛΥΜΠΙΟΙ 46
Συμμετοχή
606 ΓΕΩΡΓΙΟΥ Δημητριος M 45 M40
GRE Θεσσαλονίκη -
Συμμετοχή
408 48 ΓΕΩΡΓΙΟΥ Γιάννης M 45 M40
GRE Αθήνα -
Συμμετοχή
626 ΓΙΓΑΣ Σωτήριος M 50 M50
GRE Καβάλα ΣΕΒΑΣ Καβάλας -
Συμμετοχή
35 58 ΓΚΑΝΑΣΟΥΛΗΣ Γιάννης M 25 M
GRE Φθιώτιδα 36
Συμμετοχή
117 85 ΓΚΟΥΝΚΟ Αλέξης M 35 M
GRE Λιτόχωρο Salomon -
Συμμετοχή
428 35 ΓΛΕΝΤΗΣ Θωμάς M 47 M40
GRE Θεσσαλονίκη -
Συμμετοχή
- ΓΟΥΛΑΣ Βασίλειος M 35 M
GRE Ανατολή Ιωαννίνων Fifth Element -
Αναμονή
420 57 ΓΡΗΓΟΡΗΣ Γιώργος M 40 M40
GRE Αθήνα/Πεύκη -
Συμμετοχή
39 68 ΔΕΣΠΟΙΝΙΑΔΗΣ Δημήτρης M 32 M
GRE Θεσσαλονίκη/Καλαμαριά Just Run 40
Συμμετοχή
636 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Χρήστος M 41 M40
GRE Ξάνθη -
Συμμετοχή
604 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Ελευθέριος M 36 M
GRE ΚΑΒΑΛΑ -
Συμμετοχή
430 67 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Ευάγγελος M 41 M40
GRE Θεσσαλονίκη/Τριανδρία 53
Συμμετοχή
8 78 ΔΟΥΛΗΣ Μάριος M 46 M40
GRE Ιωάννινα Fifth Element/Casa Calda 8
Συμμετοχή
- 70 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Ελευθέριος M 41 M40
GRE Κομοτηνή ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΗΣ 96
Έγκριση
51 45 ΖΑΜΠΕΤΟΓΛΟΥ Γιώργος M 46 M40
GRE Θεσσαλονίκη Family Mountain Club 51
Συμμετοχή
401 32 ΖΗΚΑΣ Ιάκωβος M 49 M40
GRE Κως 15
Συμμετοχή
- 59 ΖΗΤΑΚΗΣ Παυλος M 30 M
GRE ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ-ΘΕΣ/ΝΙΚΗ -
Έγκριση
409 46 ΖΟΥΡΑΣ Κωνσταντίνος M 48 M40
GRE Θεσσαλονίκη 7
Συμμετοχή
31 25 ΘΑΝΟΣ Νίκος M 37 M
GRE ΑΘΗΝΑ(ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ) 32
Συμμετοχή
25 6 ΚΑΖΟΥΡΗΣ Δημήτρης M 55 M50
GRE Αθήνα/Γαλάτσι ROUT 26
Συμμετοχή
404 33 ΚΑΙΑΦΑΣ Στυλιανός M 42 M40
GRE Θεσσαλονίκη Adventure Zone 92
Συμμετοχή
47 63 ΚΑΚΚΑΒΑΣ Σωτήρης M 43 M40
GRE Αθήνα Κυπαρισσία 48
Συμμετοχή
615 ΚΑΚΟΥΛΙΔΗΣ Θεόδωρος M 37 M
GRE Παληό Καβάλας 2
Συμμετοχή
433 90 ΚΑΛΙΚΑΣ Γιάννης M 32 M
GRE Λαμία -
Συμμετοχή
406 38 ΚΑΛΛΙΜΑΝΗΣ Γιώργος M 44 M40
GRE Ιωνία Θεσσαλονίκης Orka Team -
Συμμετοχή
432 66 ΚΑΛΠΑΚΗΣ Αναστάσιος M 37 M
GRE Ξάνθη -
Συμμετοχή
432 ΚΑΛΠΑΚΗΣ Αναστάσιος M 37 M
GRE Ξάνθη -
Συμμετοχή
601 ΚΑΛΩΤΗ Ελένη F 38 W
GRE Καβάλα Orka Team 16
Συμμετοχή
102 7 ΚΑΜΑΡΙΑΝΑΚΗΣ Ανδρέας M 38 M
GRE Εύμοιρο Ξάνθης Xanthi 70
Συμμετοχή
603 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Λαμπρινός M 30 M
GRE Κομοτηνή Σπάρτακος Ροδόπης 97
Συμμετοχή
412 16 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Λαμπρινός M 30 M
GRE Κομοτηνή Σπ'αρτακος Ροδόπης 97
Συμμετοχή
412 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Λαμπρινός M 30 M
GRE Κομοτηνή Σπ'αρτακος Ροδόπης 97
Συμμετοχή
603 16 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Λαμπρινός M 30 M
GRE Κομοτηνή Σπάρτακος Ροδόπης 97
Συμμετοχή
14 3 ΚΑΡΑΜΕΤΣΟΣ Χρήστος M 41 M40
GRE Σέρρες ΟΦΚΑ Σερρών 15
Συμμετοχή
- 18 ΚΑΣΚΑΟΥΤΗΣ Δημοσθενης M 32 M
GRE Νεα Σμυρνη Αθηνα ΣΑΦΑΝΣ -
Έγκριση
623 ΚΕΣΕΜΙΔΗΣ Νικόλαος M 35 M
GRE Καβάλα 11
Συμμετοχή
12 53 ΚΙΤΡΙΝΟΣ Νίκος M 40 M40
GRE Θάσος www.thassos4outdoor.com 13
Συμμετοχή
424 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Κωνσταντίνος M 43 M40
GRE Ξάνθη 90
Συμμετοχή
424 65 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Κωνσταντίνος M 43 M40
GRE Ξάνθη -
Συμμετοχή
424 65 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Κωνσταντίνος M 43 M40
GRE Ξάνθη 90
Συμμετοχή
424 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Κωνσταντίνος M 43 M40
GRE Ξάνθη -
Συμμετοχή
- 41 ΚΟΤΙΔΗΣ Παναγιώτης M 44 M40
GRE Κιλκίς 74
Έγκριση
610 ΚΟΥΤΡΟΥΠΗΣ Βασίλης M 33 M
GRE Κομοτηνή Σπάρτακος Ροδόπης -
Συμμετοχή
634 ΚΤΕΝΑΣ Αθανάσιος M 62 M60
GRE Θεσσαλονίκη -
Συμμετοχή
422 62 ΚΥΡΙΤΣΗΣ Κωστής M 26 M
GRE Λιτόχωρο Olympus Team 25
Συμμετοχή
429 74 ΚΩΛΕΤΤΑΣ Θωμάς M 58 M50
GRE Θεσσαλονίκη -
Συμμετοχή
631 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Αναστάσιος M 44 M40
GRE Κατερίνη Ζευς Πιερίας -
Συμμετοχή
631 73 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Αναστάσιος M 44 M40
GRE Κατερίνη Ζευς Πιερίας -
Συμμετοχή
410 34 ΛΕΖΠΟΥΡΙΔΗΣ Θεοχάρης M 27 M
GRE Θεσσαλονίκη -
Συμμετοχή
40 39 ΛΕΦΟΓΛΟΥ Χρήστος M 40 M40
GRE Άρτα 41
Συμμετοχή
415 42 ΜΑΚΡΙΔΗΣ Χαράλαμπος M 39 M
GRE Κιλκίς 76
Συμμετοχή
38 82 ΜΑΡΑΒΕΓΙΑΣ Σοφοκλής M 48 M40
GRE Αθήνα/Θρακομακεδ. 39
Συμμετοχή
17 4 ΜΑΣΟΥΡΑΣ Χρήστος M 34 M
GRE Σπάρτη 18
Συμμετοχή
48 79 ΜΟΥΣΗΣ Αντώνης M 49 M40
GRE Σάμος 49
Συμμετοχή
4 83 ΜΠΑΚΑΣ Ευάγγελος M 38 M
GRE Καλαμάτα ΕΟΣ Καλαματας 4
Συμμετοχή
104 22 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Σπυρίδων M 49 M40
GRE Αθήνα -
Συμμετοχή
16 ΜΠΑΜΠΑΤΣΟΣ Αθανάσιος M 59 M50
GRE Ξάνθη ΟΦΚΑ Ξάνθης 17
Συμμετοχή
16 9 ΜΠΑΜΠΑΤΣΟΣ Θανάσης M 59 M50
GRE Ξάνθη ΟΦΚΑ Ξάνθης 17
Συμμετοχή
30 5 ΜΠΑΞΕΒΑΝΗΣ Κωνσταντίνος M 53 M50
GRE Αθήνα/Γλυφαδα Έλληνες Ημεροδρόμοι 31
Συμμετοχή
629 60 ΜΠΑΤΖΙΤΕΓΟΣ Απόστολος M 47 M40
GRE Γιάννουλη/Λάρισα Orka Team 3
Συμμετοχή
419 ΜΠΑΤΖΙΤΕΓΟΣ Απόστολος M 47 M40
GRE Γιάννουλη Λάρισας Orka Team 3
Συμμετοχή
419 60 ΜΠΑΤΖΙΤΕΓΟΣ Απόστολος M 47 M40
GRE Γιάννουλη/Λάρισα Orka Team 3
Συμμετοχή
629 ΜΠΑΤΖΙΤΕΓΟΣ Απόστολος M 47 M40
GRE Γιάννουλη Λάρισας Orka Team 3
Συμμετοχή
413 44 ΜΠΕΖΥΡΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Σταύρος M 27 M
GRE Ξάνθη Βάτραχοι Ξάνθης 7
Συμμετοχή
105 49 ΜΠΕΣΥΡΗΣ Δημήτριος M 29 M
GRE Αθήνα/Πέραμα -
Συμμετοχή
423 72 ΜΥΤΙΛΗΝΑΙΟΣ Πέτρος M 25 M
GRE Λιτόχωρο -
Συμμετοχή
103 24 ΝΑΤΣΗΣ Αθανάσιος M 28 M
GRE Φλώρινα 73
Συμμετοχή
411 47 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Παρασκευάς M 33 M
GRE Αθήνα/Περιστέρι Ανεξάρτητος -
Συμμετοχή
416 10 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Αλεξανδρος M 28 M
GRE Κόνιτσα Mega-Bike Νομάς -
Συμμετοχή
417 43 ΞΑΝΘΗΣ Κυριάκος M 25 M
GRE Μέτσοβο EOS Metsovou -
Συμμετοχή
101 ΠΑΝΑΓΟΣ Κωνσταντίνος M 59 M50
GRE Αμπελάκια, Σαλαμίνα OYK/Shapes 104
Συμμετοχή
116 89 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Ηλίας M 51 M50
GRE Θεσσαλόνίκη 91
Συμμετοχή
- ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χάρης M 36 M
GRE Τριανδρία -
Αναμονή
402 28 ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ Γιάννης M 39 M
GRE Θεσσαλονίκη Just Run 22
Συμμετοχή
608 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Δημήτριος M 45 M40
GRE Ασπράγγελοι Ιωαννίνων Fifth Element -
Συμμετοχή
109 61 ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ Χρήστος M 44 M40
GRE Αθήνα/Π.Φάληρο 13
Συμμετοχή
6 86 ΠΑΠΟΥΝΙΔΟΥ Ναταλία F 45 W40
GRE Θεσσαλονίκη Salomon 6
Συμμετοχή
- 19 ΠΑΠΠΑΣ Χρηστος M 37 M
GRE ΑΓΡΙΝΙΟ ΕΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ -
Έγκριση
121 93 ΠΑΤΑΡΙΑΣ Κωνσταντίνος M 44 M40
GRE Συλίδα -
Συμμετοχή
426 27 ΠΑΤΣΙΑΛΑΣ Αλέξανδρος M 38 M
GRE Λαγκαδάς Just Run 38
Συμμετοχή
628 ΠΕΡΔΙΚΑΡΗ Άλκηστις F 31 W
GRE Ξάνθη -
Συμμετοχή
- 12 ΠΕΡΙΚΛΕΟΥΣ Βασίλης M 29 M
GRE Καβάλα RAID Outdoor Store -
Έγκριση
632 ΠΕΤΡΙΔΗΣ Δημήτριος M 39 M
GRE Καβάλα ΕΟΣ Καβάλας -
Συμμετοχή
113 76 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Νίκος M 41 M40
GRE Αθήνα/Καισαριανή Salomon Touch Team -
Συμμετοχή
112 69 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ Θόδωρος M 36 M
GRE Καβάλα Siropoulos Service 64
Συμμετοχή
- 56 ΡΕΙΖΗΣ Γιάννης M 38 M
GRE Ποτός Θάσου Mtb-Thassos 14
Έγκριση
- 37 ΡΗΓΟΣ Λάζαρος M 49 M40
GRE Λιτόχωρο -
Έγκριση
21 84 ΡΟΥΜΠΟΣ Κωνσταντίνος M 30 M
GRE Θεσσαλονίκη Chiropractor G.Ioannidis 22
Συμμετοχή
617 ΡΟΥΝΤΟΣ Γεώργιος M 33 M
GRE Καβάλα ROUT 7
Συμμετοχή
622 ΣΑΒΒΑΙΔΗΣ Σάββας M 38 M
GRE Καβάλα Siropoulos Service Team 19
Συμμετοχή
114 29 ΣΑΚΚΑΣ Ηρακλής M 42 M40
GRE Κατηχώρι Μαγνησίας -
Συμμετοχή
1 26 ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ Νίκος M 29 M
GRE Καβάλα Orka Team 1
Συμμετοχή
- 80 ΣΚΑΡΟΣ Μανος M 30 M
GRE ΣΑΜΟΣ ORKA -
Έγκριση
- 71 ΣΤΡΟΓΓΥΛΗΣ Διονυσης M 28 M
GRE ΛΙΤΟΧΩΡΟ OTE - Olympos Team -
Έγκριση
20 23 ΣΤΥΛΛΑΣ Μιχάλης M 36 M
GRE Όλυμπος DKG Wellness Team 21
Συμμετοχή
41 1 ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ Παναγιώτης M 40 M40
GRE Σκύρος AO Serron 42
Συμμετοχή
616 ΣΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γιώργος M 41 M40
GRE Καβάλα ROUT 2
Συμμετοχή
427 88 ΤΑΓΙΚΑΣ Δημήτρης M 37 M
GRE Σέρρες 72
Συμμετοχή
- 30 ΤΑΠΑΖΙΔΗΣ Γιώργος M 41 M40
GRE Θεσσαλονίκη Just Run -
Έγκριση
633 ΤΑΣΤΣΟΓΛΟΥ Ιωάννης M 42 M40
GRE Χρυσούπολη Σάρισες Χρυσούπολης 1
Συμμετοχή
120 91 ΤΑΧΟΣ Βασίλης M 53 M50
GRE Θεσσαλονίκη 33
Συμμετοχή
- 52 ΤΖΑΒΑΡΑΣ Πεππας M 36 M
GRE ΚΟΜΟΤΗΝΗ -
Έγκριση
609 ΤΖΑΒΑΡΑΣ Πέππας M 36 M
GRE Κομοτηνή Σπάρτακος Ροδόπης 37
Συμμετοχή
26 17 ΤΡΟΥΠΗΣ Δημήτριος M 41 M40
GRE Πάτρα Adventure Zone 27
Συμμετοχή
619 ΤΣΙΛΙΚΔΗΣ Θεόφιλος M 17
GRE Κομοτηνή Σπάρτακος Ροδόπης -
Συμμετοχή
43 54 ΤΣΙΛΙΚΙΔΗΣ Χρήστος M 46 M40
GRE Κομοτηνή Σπάρτακος Ροδόπης 44
Συμμετοχή
43 ΤΣΙΛΙΚΙΔΗΣ Χρήστος M 46 M40
GRE ΚΟΜΟΤΗΝΗ Σπάρτακος Ροδόπης -
Συμμετοχή
43 ΤΣΙΛΙΚΙΔΗΣ Χρήστος M 46 M40
GRE ΚΟΜΟΤΗΝΗ Σπάρτακος Ροδόπης 44
Συμμετοχή
43 54 ΤΣΙΛΙΚΙΔΗΣ Χρήστος M 46 M40
GRE Κομοτηνή Σπάρτακος Ροδόπης -
Συμμετοχή
418 50 ΤΣΟΥΚΑΝΕΛΗ Αλεξάνδρα F 27 W
GRE Ιωάννινα mega bike-nomas 15
Συμμετοχή
635 ΤΣΟΥΡΑΠΑΣ Κωνσταντίνος M 36 M
GRE Βόλος Σάρισες Χρυσούπολης -
Συμμετοχή
612 ΦΕΡΕΤΖΑΚΗΣ Νικόλαος M 40 M40
GRE Ιεράπετρα Όμιλος Υπεραποστ. Κρήτης -
Συμμετοχή
55 ΦΙΛΙΠΠΑΣ Στάθης M 38 M
GRE Κατερίνη Ζεύς Πιερίας 56
Συμμετοχή
55 21 ΦΙΛΙΠΠΑΣ Στάθης M 38 M
GRE Κατερίνη Ζεύς Πιερίας 56
Συμμετοχή
637 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ Κυριακή F 35 W
GRE Ξάνθη -
Συμμετοχή
37 81 ΧΑΤΖΗΣΤΥΛΗΣ Μάντης M 48 M40
GRE Αθήνα Apollon Dyt, Attikis 38
Συμμετοχή
627 ΧΟΥΧΟΣ Σταμάτης M 36 M
GRE Ξάνθη -
Συμμετοχή
15 2 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Αθανάσιος M 34 M
GRE Σέρρες ΕΟΣ Σερρών 16
Συμμετοχή
- ΨΑΡΡΟΣ Επαμεινωνδας M 52 M50
GRE ATHINA APOLLON DYT. ATTIKHS -
Αναμονή
106 55 GOUTORBE Kallikratis M 56 M50
GRE Κέρκυρα 68
Συμμετοχή
107 11 KΑΤΣΑΡΟΣ Αχιλλέας M 34 M
GRE Αθήνα/Μαρούσι ΟΜ Γιαννιτσών -
Συμμετοχή
111 64 KUGOTA Tsutomu M 38 M
GRE Αθήνα/Π.Φάληρο -
Συμμετοχή
108 13 REPCHENKO Lora F 30 W
GRE Κατερίνη Just Run 6
Συμμετοχή
602 TΖΑΝΕΤΑΚΗΣ Ιωάννης M 42 M40
GRE Καβάλα 35
Συμμετοχή




Rodopi Ultra Trail © 2011 - 2013  :: Site designed and hosted by Webster