Rodopi Advendurun
  Κυριακή, 20 Ιουνίου 2021  07:06

Ψηφοφορία
Εκφράζει νέα αντίληψη αγώνων trail ο ROUT ?



Ελληνικά English
VFT-2008: Ποιοι αθλητές πληρούν τα κριτήρια συμμετοχής για το 2008
Καταχώρηση Παρασκευή, 01 Αυγούστου 2008 από harris

Virgin Forest Trail 2008 Ολοκληρώθηκε στις 31 Ιουλίου η υποβολή αιτήσεων συμμετοχής στο Virgin Forest Trail (VFT) 2008, που θα πραγματοποιηθεί στις 18/19 Οκτωβρίου στο Παρανέστι Δράμας. Στο διάστημα υποβολής των αιτήσεων που διήρκεσε ένα μήνα, παραλήφθηκαν περισσότερες από 220 αιτήσεις. Οι αιτήσεις βαθμολογήθηκαν με βάση το πρόσφατο αγωνιστικό ιστορικό των υποψήφιων, όπως αυτό δηλώθηκε άπό τους αθλητές. Όσες αιτήσεις βαθμολογήθηκαν από 2 μέχρι 5 (άριστα) εγκρίθηκαν ενώ οι υπόλοιπες (0 έως 1,5) απορρίφθηκαν. Εδώ δημοσιεύονται με αλφαβητική σειρά τα ονόματα όλων των αθλητών που υπέβαλαν αίτηση συμμετοχής. Με νεότερη δημοσίευση (μέχρι 15/8) θα ανακοινωθούν από την ιστοσελίδα όλες οι λεπτομέρειες (τεχνικές και οικονομικές) που αφορούν τους αθλητές που εγκρίθηκαν για να συμμετάσχουν.

Στις δύο στήλες παρακάτω εμφανίζονται τα ονόματα των αθλητών που εγκρίνονται και φτάνουν τα 213 αλλά και των αθλητών που δεν εγκρίνονται και ανέρχονται σε 15. Δίπλα στον κάθε αθλητή εμφανίζεται το έτος γέννησης και ο τόπος κατοικίας, για αποφυγή λαθών και παρερμηνιών. Η αξιολόγηση έγινε με αρκετά επιεική κριτήρια ώστε να δοθεί η ευκαιρία σε πολλούς αθλητές να συμμετάσχουν στον αγώνα και να αποκτήσουν την εμπειρία από έναν αγώνα βουνού με πολύωρη διάρκεια.

 

ΕΓΚΡΙΝΟΝΤΑΙ

1 Goutorbe Kallikratis 1954 Κέρκυρα
2 Leauty Marie 1977 Αθήνα
3 Minder Sergio 1983 Bern (CH)
4 Αγάθος Σπυρίδων 1970 Κέρκυρα
5 Αγγελόπουλος Θεμιστοκλής 1982 Αθήνα
6 Αδαμίδης Ηλίας 1977 Κατερίνη
7 Αθανασόπουλος Λεωνίδας 1971 Αθήνα
8 Αϊβαλιώτης Αντώνιος 1976 Καβάλα
9 Αϊβατζίδης Ευστάθιος 1986 Δράμα
10 Αλεξίου Αλέξιος 1965 Αθήνα
11 Αλέρτας Γεώργιος 1974 Πύργος
12 Αληφακιώτης Αντώνης 1971 Θεσσαλονίκη
13 Αναστασόπουλος Παύλος 1961 Αθήνα
14 Ανδρομέδας Παναγιώτης 1967 Αθήνα
15 Ανέστης Αναστάσιος 1971 Αθήνα
16 Αντωνόπουλος Φώτης 1979 Αθήνα
17 Αποστολακάκης Απόστολος 1960 Καβάλα
18 Αποστολίδης Ανέστης 1972 Θεσσαλονίκη
19 Αποστολίδης Κωνσταντίνος 1984 Δράμα
20 Αποστολόπουλος Αριστείδης 1984 Αθήνα
21 Αραμπατζής Κωνσταντίνος 1966 Θεσσαλονίκη
22 Αράπογλου Στέργιος 1973 Θεσσαλονίκη
24 Αρκουμάνης Θεοφάνης 1972 Πάτρα
25 Αστέρης Θεόδωρος 1948 Αθήνα
26 Βαλσαμίδης Συμεών 1974 Καβάλα
27 Βαμβακίτης Αργύρης 1981 Αθήνα
28 Βενετικίδης Δημήτρης 1956 Θεσσαλονίκη
29 Βενετούλης Δρόσος 1951 Αθήνα
31 Βέργας Νικόλαος 1965 Θεσσαλονίκη
32 Βιαστικόπουλος Νίκος 1973 Κοζάνη
33 Βογιατζής Δημήτρης 1978 Καβάλα
34 Βουλγαρίδης Χρήστος 1969 Γιαννιτσά
35 Βυζαρέλης Απόστολος 1973 Θεσσαλονίκη
36 Γαζέτης Νίκος 1981 Καβάλα
37 Γατή Παναγιώτα-Λίνα 1972 Αθήνα
38 Γερμακόπουλος Δημήτρης 1967 Θήβα
39 Γερμακόπουλος Ιωάννης 1944 Αθήνα
40 Γεωργάτος Χρήστος 1956 Αθήνα
41 Γιαννόπουλος Παναγιώτης 1979 Αθήνα
42 Γιατίλης Γρηγόρης 1967 Αθήνα
43 Γκέκας Στυλιανός 1978 Λαμία
44 Γλαρούδης Θανάσης 1972 Θεσσαλονίκη
45 Γραμματόσης Ευάγγελος 1971 Λιτόχωρο
46 Δανιηλίδης Αναστάσιος 1987 Καβάλα
47 Δεσποινιάδης Δημήτρης 1978 Θεσσαλονίκη
48 Δήμζας Ευάγγελος 1977 Γρεβενά
49 Δημητρίου Γεώργιος 1977 Θήβα
50 Διαμάντης Ευάγγελος 1968 Παραμυθιά
51 Διδασκάλου Γεώργιος 1973 Δράμα
52 Δούλης Μάριος 1964 Ιωάννινα
53 Δουλόπουλος Αθανάσιος 1963 Θεσσαλονίκη
54 Δρόσος Ευάγγελος 1962 Σιάτιστα
55 Δρούγιας Χρόνης 1963 Ιωάννινα
56 Ελευθερίου Ελευθέριος 1969 Κομοτηνή
57 Ελληνικάκης Μιχαήλ 1972 Σητεία
58 Ευθυμιάδης Γεώργιος 1967 Παρανέστι
59 Ζαμπάς Λουκάς 1972 Άρτα
60 Ζαμπέτογλου Γεώργιος 1964 Θεσσαλονίκη
61 Ζάνας Νικόλαος 1973 Χαλκίδα
62 Ζαφειρόπουλος Δημήτρης 1973 Αθήνα
63 Ζιάρας Κωνσταντίνος 1967 Κατερίνη
64 Θάνος Νικόλαος 1972 Αθήνα
65 Θεοφιλάς Παναγιώτης 1976 Αθήνα
66 Ιωάννου Γεώργιος 1968 Ιωάννινα
67 Καγιαυτάκης Ιωάννης 1979 Αθήνα
68 Καγιόπουλος Ζαφείρης 1969 Σάμος
69 Καγιόπουλος Μάριος 1969 Σάμος
70 Καϊάφας Στυλιανός 1967 Θεσσαλονίκη
71 Καλακώνης Χαράλαμπος 1974 Αθήνα
72 Καλδέλλης Παναγιώτης 1974 Κοζάνη
73 Καλεβέας Γιώργος 1965 Αθήνα
74 Καλούδης Αλέξανδρος 1966 Θεσσαλονίκη
75 Καλοφύρης Νίκος 1970 Μέτσοβο
76 Καλπίας Ανδρέας 1980 Δράμα
77 Καμαριανάκης Ανδρέας 1972 Ξάνθη
78 Καμαριωτίδης Αναστάσιος 1961 Θεσσαλονίκη
79 Καμπάκης Γεώργιος 1956 Πιερία
80 Καμπούρης Πέτρος 1968 Δράμα
81 Κανάκη Μαίρη 1975 Αθήνα
82 Κανελλόπουλος Αθανάσιος 1971 Αθήνα
83 Κάντζαρης Βασίλειος 1974 Πάτρα
84 Καραγιάννης Ιωάννης 1976 Δράμα
85 Καραϊωσήφ Ηλίας 1981 Ρόδος
86 Καραμέτσος Χρήστος 1976 Σέρρες
87 Καρατσίβης Δημήτρης 1966 Λάρισα
88 Καραχάλιας Σημήτριος 1962 Ναύπακτος
89 Καρέλας Αθανάσιος 1972 Λάρισα
90 Κάρλος Κυριάκος 1980 Πάτρα
91 Κασάπης Κώστας 1956 Δράμα
92 Κασίμη Σοφία 1971 Αθήνα
93 Κασμερίδης Νικόλαος 1976 Δράμα
94 Καταπόδης Σπυρίδων 1969 Κέρκυρα
95 Κατσαρός Αχιλλέας 1976 Αθήνα
96 Κατσίβελος Γεώργιος 1958 Λάρισα
97 Κατσιρόπουλος Χρήστος 1979 Πάτρα
98 Κίτρινος Νικόλαος 1970 Θάσος
99 Κόγιας Στέφανος 1972 Βέροια
100 Κοζανίτης Κωνσταντίνος 1971 Αθήνα
101 Κολέτσιος Αθανάσιος 1978 Τρίκαλα
102 Κομίτσας Ιωάννης 1977 Λάρισα
103 Κοτίδης Παναγιώτης 1966 Κιλκίς
104 Κοτρωνάρος Παναγιώτης 1970 Αθήνα
105 Κουκουτέγος Αντώνης 1968 Βέροια
106 Κρητικόπουλος Λάζαρος 1967 Αθήνα
107 Κριτσίκας Κωνσταντίνος 1966 Θεσσαλονίκη
108 Κτενάς Αθανάσιος 1948 Θεσσαλονίκη
109 Κυριακόπουλος Κυριάκος 1966 Αθήνα
110 Κωνσταντινίδης Κοσμάς 1969 Θεσσαλονίκη
111 Κωνσταντίνου Παναγιώτης 1971 Αθήνα
111 Κωσταράς Μιχάλης 1966 Αθήνα
112 Λαμπίρης Ευάγγελος 1974 Άστρος
113 Λεφόγλου Χρήστος 1970 Ρόδος
114 Λυμπέρης Αλέξιος 1967 Αθήνα
115 Μακρής Γεώργιος 1960 Ξάνθη
116 Μακρίδης Χαράλαμπος 1971 Θεσσαλονίκη
117 Μαλιμπόρσκα Ιρένα 1965 Αλεξάνδρεια
118 Μαλλιόπουλος Δημοσθένης 1980 Αθήνα
119 Μάρδας Δημήτρης 1967 Θεσσαλονίκη
120 Μασούρας Χρήστος 1976 Σπάρτη
121 Ματθαίου Αμαλία 1968 Θεσσαλονίκη
122 Μαυρουδής Γιώργος 1953 Δράμα
123 Μήτσιου Γεωργία 1976 Αλεξ/πολη
124 Μουζακίτης Γεώργιος 1963 Αθήνα
125 Μούσης Αντώνης 1961 Σάμος
126 Μπάκαρης Αναστάσιος 1965 Αθήνα
127 Μπάκας Ευάγγελος 1972 Καλαμάτα
128 Μπακογιάννης Σπύρος 1960 Αθήνα
129 Μπαμπάτσος Αθανάσιος 1951 Ξάνθη
130 Μπαντής Παύλος 1969 Αττική
131 Μπαρτζιώκας Δημήτρης 1967 Καρδίτσα
132 Μπατζιτέγος Απόστολος 1962 Λάρισα
133 Μπέζας Σταμάτιος-Δημήτριος 1971 Αθήνα
134 Μπεζυργιαννίδης Σταύρος 1983 Ξάνθη
135 Μπενέζης Γεράσιμος 1978 Αθήνα
136 Μπιρμπίλης Ιωάννης 1965 Κέρκυρα
137 Μπούμπουκας Σταύρος 1962 Αθήνα
138 Μπουρούτης Ανδρέας 1965 Θεσσαλονίκη
139 Μυλωνάς Παύλος 1972 Αλεξ/πολη
140 Νάκος Στυλιανός 1952 Θήβα
141 Νίκας Αναστάσιος 1967 Λιτόχωρο
142 Νικολαΐδης Κωνσταντίνος 1982 Θεσσαλονίκη
143 Νομικός Νικήτας 1957 Αθήνα
144 Νταϊάκης Δημήτρης 1964 Δράμα
145 Ξενιτίδης Σπυρίδων 1976 Σητεία
146 Ουζουνίδης Ιωάννης 1948 Κρύα Βρύση
147 Ουζουνίδης Χρήστος 1974 Κρύα Βρύση
148 Παναγιωτίδης Δημήτρης 1964 Βέροια
149 Παναγιώτου Κωνσταντίνος 1967 Βόλος
150 Πανάγος Κωνσταντίνος 1950 Αθήνα
151 Πανταζής Δημητρης 1972 Γερμανία
152 Παπαδόπουλος Μιχάλης 1960 Δράμα
153 Παπακωνσταντής Μιχαήλ 1976 Αθήνα
154 Παπαμιχαήλ Ιωάννης 1958 Αθήνα
155 Παπουνίδου Ναταλία 1965 Θεσσαλονίκη
156 Πασπαλιάρης Ανδρέας 1975 Λάρισα
157 Πατούρα Ευφροσύνη 1981 Κοζάνη
158 Πάτσης Ανδρέας 1979 Αθήνα
159 Περικλέους Βασίλειος 1981 Θεσσαλονίκη
160 Πετρόπουλος Νικόλαος 1969 Αθήνα
161 Πεχλιβάνης Αθανάσιος 1972 Ξάνθη
162 Πεχλιβάνης Γεώργιος 1952 Θεσσαλονίκη
163 Πολάτογλου Χαρίτων 1955 Θεσσαλονίκη
164 Πολύζος Αριστείδης 1969 Θεσσαλονίκη
165 Πολυχρονίδης Θόδωρος 1974 Καβάλα
166 Πουρλιώτης Διονύσιος 1964 Λιτόχωρο
167 Προδρομίδης Ιωάννης 1970 Θεσσαλονίκη
168 Προκόβας Αθανάσιος 1958 Λιτόχωρο
169 Ραμματάς Κωνσταντίνος 1976 Αθήνα
170 Ρεΐζης Ιωάννης 1971 Θάσος
171 Ρούμπος Κώστας 1980 Θεσσαλονίκη
172 Ρούσσος Δημήτρης 1969 Αθήνα
173 Σακελλαρίου Ευάγγελος 1978 Αθήνα
174 Σακκαγιάννης Αθανάσιος 1981 Αθήνα
175 Σαπουνάκης Κωνσταντίνος 1972 Πόρος
176 Σιδερίδης Νίκος 1981 Καβάλα
177 Σκάρος Μάνος 1980 Σάμος
178 Σκλάρης Χρήστος 1982 Δράμα
179 Σκορδάς Πασχάλης 1972 Κοζάνη
180 Σκούταρης Νικόλαος 1982 Αθήνα
181 Σουρτζής Νικόλαος 1960 Αθήνα
182 Σπέρτος Αντώνης 1966 Αθήνα
183 Σπυριδόπουλος Ηλίας 1963 Ξάνθη
184 Σπυρόπουλος Σπύρος 1972 Αθήνα
185 Σταθόπουλος Αλέξανδρος 1983 Αθήνα
186 Σταματόπουλος Ιωάννης 1972 Πάτρα
187 Σταμούλης Κώστας 1963 Βέροια
188 Σταυριανίδης Χρήστος 1964 Δράμα
189 Στειακάκης Γεώργιος 1969 Πάτρα
190 Στεφανίδης Βασίλειος 1967 Βόλος
191 Στημονιάρης Αθανάσιος 1967 Καβάλα
192 Συμεωνίδης Παναγιώτης 1970 Σάμος
193 Συρόπουλος Γεώργιος 1967 Καβάλα
194 Ταγίκας Δημήτρης 1973 Σέρρες
195 Τάρταλης Ανέστης 1977 Καβάλα
196 Τζαβάρας Πέππας 1974 Κομοτηνή
197 Τριανταφυλλίδης Αθανάσιος 1983 Σάππες
198 Τριαντάφυλλος Χρήστος 1954 Αγρίνιο
199 Τρούπης Δημήτρης 1969 Πάτρα
200 Τσαντός Κωνσταντίνος 1974 Βόλος
201 Τσεβδάρης Παντελής 1973 Δράμα
202 Τσεκούρας Θεόδωρος 1958 Αθήνα
203 Τσιάλαβος Βασίλης 1977 Αθήνα
204 Τσιμούρας Δημήτρης 1972 Αθήνα
205 Τσιριμώκος Φώτιος 1977 Αθήνα
206 Τσώλος Κωνσταντίνος 1970 Θεσσαλονίκη
207 Φαχουρίδης Θεόδωρος 1977 Κιλκίς
208 Φίλιππας Στάθης 1972 Κατερίνη
209 Χαλβαδάκης Γεώργιος 1963 Αθήνα
210 Χασάπη Ασημίνα 1969 Ξάνθη
211 Χασαπίδης Σταύρος 1979 Έδεσσα
212 Χριστάνας Αχιλλέας 1974 Τρίκαλα
213 Χριστοφορίδης Αθανάσιος 1975 Σέρρες
214 Χύτας Χρήστος 1960 Θεσσαλονίκη
215 Ψαρρός Επαμεινώνδας 1958 Αθήνα
216* Ζώης Νικόλαος 1978 Κατερίνη
217* Κασκαούτης Δημοσθένης 1977 Αθήνα
218* Στύλλας Μιχάλης 1974 Όλυμπος
219* Παπαβασιλείου Ηλίας 1957 Θεσσαλονίκη
220* Φαγκρίδας Κωνσταντίνος 1969 Τρίκαλα
221* Τσούργιαννης Αρίων 1967 Θεσσαλονίκη
222* Χατζηαργυρίου Γεώργιος 1978 Αθήνα

(*) 26/8/08: Οι αθλητές με αστερίσκο στο τέλος του καταλόγου προστέθηκαν εκ των υστέρων και μετά από έρευνα στη βάση δεδομένων της ιστοσελίδας, που έδειξε ότι είχαν υποβάλλει εμπρόθεσμα την αίτησή τους.




Σχετικά Links


Επιλογές


Select Language Επιλέξτε γλώσσα

English Ελληνικά






 

Blog  Facebook  Twitter  YouTube  Instagram  LinkedIn  Pinterest  Medium  Google+  Slideshare  Rebelmouse 

Rodopi Ultra Trail © 2010 - 2020  :: Site designed and hosted by Webster