Rodopi Advendurun » Forums » Virgin Forest Trail 2007 » VFT 2007 » Ο ΑΡΧΟΝΤΑΣ ΤΩΝ δασών
Rodopi Advendurun
  Πέμπτη, 28 Μαρτίου 2024  12:38

Ψηφοφορία
Εκφράζει νέα αντίληψη αγώνων trail ο ROUT ?



Ελληνικά English
Ο ΑΡΧΟΝΤΑΣ ΤΩΝ δασών

Δημοσιεύστε νέο θέμα   Απαντήστε σε θέμα     |##| -> |=|      Home » VFT 2007
Δείτε το προηγούμενο θέμα :: Δείτε το επόμενο θέμα  
Συγγραφέας Μήνυμα
Κάρλος Κυριάκος
Επισκέπτης





ΔημοσίευσηΣτάλθηκε: Δευ Δεκ 10, 2007 12:49 μμ    Στείλτε ένα θέμα συζήτησης: Ο ΑΡΧΟΝΤΑΣ ΤΩΝ δασών Απαντήστε με απόσπασμα

Δεν νομίζω ότι οι περισσότεροι από εμάς έχουμε τρέξει σε καλύτερη διαδρομή στην Ελλάδα. Oι άνθρωποι συγκλονιστικοί, το τοποίο μαγευτικό και η εμπειρία μοναδική. Η ανταπόκριση των ντόπιων έκανε την διαφορά, μας έκανε να νιώθουμε όλοι μια παρέα.
Εκκίνηση με φακούς στην πρωϊνή δροσιά και πορεία με την συνοδεία σαξόφωνου. Χάραμα μέσα στο κατάφυτο δάσος και διάσχυση μέσα σε βροχή. Τί σκέφτεται άραγε ο καθε ένας από εμάς την ώρα του αγώνα του;
Όσο για την διοργάνωση του αγώνα η αρτιότητά του ήταν απαράμιλλη, δεν ξέρω πού βρήκαν το κουράγιο να το οργανώσουν. ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΑΙΔΙΑ. θελουμε να σας ξαναδούμε και ας διασχίζουμε την μισή Ελλάδα για να φτάσουμε στο Παρανέστι.
Α, και εάν κάποιος λέει τί χρειαζόμαστε τόσο υποχρεωτικό εξοπλισμό θα ήθελα να σας αναφέρο μιά προσωπική εμπειρία που ωστόσο δεν στάθηκε ικανή να με κάνει να σταματήσω.
Στο 7 km περίπου σκόνταψα και έπεσα έξω από το μονοπάτι από ύψος περίπου 1m. Εκεί μια πέτρα έπεσε και με χτύπησε στο κεφάλι και στην προσπάθειά μου να κρατηθώ από κλαδιά έσπασα την τελευταία φάλαγγα του παράμεσου του αριστερού χεριού. Το αιμοστατικό σπρέϊ που είχα μαζί μου φάνηκε χρησιμότατο για το τραύμα στο κεφάλι στο οποίο μάλιστα χρειάστηκε να κάνω αργότερα 3 ράμματα. ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΛΟΙ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΡΩΜΑΙΟΙ
Πίσω στην κορυφή της σελίδας
Εμφανιση:   
Δημοσιεύστε νέο θέμα   Απαντήστε σε θέμα     |##| -> |=|      Home » VFT 2007 Όλες οι ώρες είναι GMT + 2 ώρες
Σελίδα 1 από 1
Quick Reply
Όνομα Χρήστη:
Μήνυμα:
Quote the last message
Επισυνάψτε υπογραφή (οι υπογραφές μπορούν να αλλαχτούν από το προφίλ)
Κωδικός ασφάλειας: Κωδικός ασφάλειας
Αντιγράψτε τον κωδικό ασφαλείας που βλέπετε πιό πάνω:
 


Πέρασμα σε:  
Μπορείτε να δημοσιεύσετεθέματα σ αυτό το Φόρουμ
Μπορείτε να απαντήσετε σε θέματα σ αυτό το Φόρουμ
Δεν μπορείτε να τροποποιήσετε τις δημοσιεύσεις σας σ αυτό το Φόρουμ
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ αυτό το Φόρουμ
Δεν μπορείτε να ψηφίσετε σ αυτό το Φόρουμ
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum



Blog  Facebook  Twitter  YouTube  Instagram  LinkedIn  Pinterest  Medium  Google+  Slideshare  Rebelmouse 

Rodopi Ultra Trail © 2008 - 2023  :: Site designed and hosted by webster.gr