:: Forums » ROUT-Καταγγελία
-> Διάλογος για το 2009

#1: ROUT-Καταγγελία Συγγραφέας: Δημήτρης Τρουπής ΔημοσίευσηΣτάλθηκε: Παρ Μαρ 27, 2009 12:41 μμ
    ----
Είναι πολύ απλά τα πράγματα. Είτε στο Δασικό χωριό, είτε στον δρόμο, είτε σε καμμιά ραχούλα ή ρεματιά να είναι ο τόπος τερματισμού, δεν αλλάζει κάτι για εμένα και σκοπεύω να είμαι εκεί και να τρέξω στο ROUT.

Μάλιστα, όσο περνάει ο καιρός και εκδηλώνονται τέτοιες συμπεριφορές, τόσο περισσότερο αυξάνει και η θελησή μου να υποστηρίξω την προσπάθεια του Λάζαρου.

Πανέμορφος τόπος η Ροδόπη. Φιλόξενοι, απλοί και χαρούμενοι άνθρωποι οι ντόπιοι, όσο πρόλαβα να τους γνωρίσω κατά τη διάρκεια του φετινού αγώνα. Δεν τους αξίζουν πραγματικά τέτοιες συμπεριφορές, γιατί σε τελική ανάλυση στρέφονται εναντίον τους και εναντίον της περιοχής τους.

#2: Re: ROUT-Καταγγελία Συγγραφέας: Τζανετακης Γιαννης ΔημοσίευσηΣτάλθηκε: Κυρ Μαρ 29, 2009 12:31 πμ
    ----
Εχουμε συνηθησει χρόνια τωρα οι ανερχομενοι στους "στιβους" της πολιτικης, να λυμαινονται τους αγωνιστικους στιβους , χρησιμοποιωντας τους για την προσωπικη τους προβολη.Κρυβονται πισω απο μεγαλοστομες δηλωσεις για ανιδιοτελη!! προσφορα στα κοινα. ΚΥΡΙΕΣ ; ; ; και κυριοι, η εποχη του Γκορτσου εχει περασει ανεπιστρεπτι.Στα μονοπατια της Ροδοπης θα τρεξουμε ειτε σας αρεσει ειτε οχι.Ακομη κι αν χρειαστει να κοιμηθουμε στο δασος. Ακομη και χωρις τροφοδοσια.Αν ποτε ειχατε ψυχη αθλητη, ξεσκονιστε την, μηπως και καταλαβετε τι εννοω.



-> Διάλογος για το 2009

Όλες οι ώρες είναι GMT + 2 ώρες (DST)

Σελίδα 1 από 1